Ogłoszenia
Pożegnanie śp. Ks. Kardynała Józefa Glempa w kościele sióstr wizytek Drukuj Email

26 stycznia 2013r.

Godz. 10.30 – wprowadzenie do kościoła trumny z ciałem w asyście abp. Marka Solczyńskiego, bp. Władysława Blina, bp. Edwarda Janiaka, rektora kościoła ks. prałata Aleksandra Seniuka, ks. inf. Grzegorza Kalwarczyka, rektora PWT sekcji św. Jana Chrzciciela w Warszawie ks. prof. Krzysztofa Pawliny, ks. Piotra Wierzbickiego - kapelana śp. Kardynała, Kawalerów Maltańskich i innych (przy biciu dzwonów).
Godz.11.00 - Msza św., której przewodniczył i homilię wygłosił biskup pomocniczy archidiecezji warszawskiej Tadeusz Pikus. W koncelebrze byli: nuncjusz apostolski w Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie abp Marek Solczyński, ordynariusz diecezji witebskiej bp Władysław Blin, bp kaliski Edward Janiak i kilkudziesięciu kapłanów różnych diecezji.
We Mszy św. uczestniczyły liczne rzesze warszawiaków, siostry zakonne, klerycy z trzech seminariów duchownych, pragnący pożegnać Ks. Prymasa seniora.
Po Mszy św.- przez długi czas modlili się przy trumnie księża i alumni z seminarium Redemptoris Mater.
Więcej…
 
I Drukuj Email

Zakon Nawiedzenia NMP Klasztor Sióstr Wizytek z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 34 uprzejmie informuje, że w związku z rozpoczętymi przed kilku laty pracami remontowymi w klasztorze, w pomieszczeniach zmieniły się znacznie warunki klimatyczne. Spowodowało to konieczność przeprowadzenia pilnej konserwacji i inwentaryzacji zbiorów archiwum zakonnego. Rozpoczęty został cykl inwentaryzacji i konserwacji. Do czasu jego zakończenia i opracowania zbiorów, archiwum jest niedostępne dla kwerend naukowych.

 
Gestorzy Drukuj Email
Informacje o Gestorach środków na prace remontowo konserwatorskie zespołu kościelno-klasztornego
termomodernizacja-m wfosigw-m
nfosigw-m instalace-m
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 6

Z archiwum

slajd33.jpg
Stałe Msze św. w kościele Wizytek
w niedzielę
  • 7:30, 9, 10, 11, 12, 17
w dni powszednie
  • 7:30, 8:30, 17

Szukaj

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Odsłon : 507107